Konečné výsledky MČR tělesně postižených 2005
Jeseník - Dětřichov,10.09. - 16.09.2005

Konečné pořadí

Poř.JménoFEDRtgKlubBodyFideBH.BH.victRtg Ø
1 Kocur Walter CZE 2157 SK TP Hrabyne 38 47 38½ 6 1994
2 Mayerhofer Horst CZE 2164 SK TP Hrabyne 36 51½ 39½ 4 1979
3 Lizner Milan CZE 2071 Gemini Praha 6 33 50½ 38½ 4 1964
4 Snyta Zdenek CZE 2076 TJ Respekt 6 32 50½ 38½ 4 1943
5 Tatarcik Vladimir CZE 1782 SK TP Hrabyne 6 30 46½ 37 5 1936
6 Pastorek Alfons CZE 2068 SK TP Hrabyne 31 49½ 38 4 1943
7 Strakos Jiri CZE 2018 SK TP Hrabyne 28½ 46½ 35½ 5 1811
8 Klimsa Jiri CZE 2013 SK TP Hrabyne 28 46½ 35 4 1860
9 Jaros Bohumil CZE 2055 TJ Respekt 28 46 35½ 3 1905
10 Spacil Leos CZE 1757 Habrovany 27 40 32 5 1783
11 Novak Jiri CZE 1869 Stadion Kutna Hora 5 29 49 38 5 1876
12 Dupak Jaroslav CZE 1959 NOVA Kladno 5 26½ 47 35½ 2 1838
13 Chovanec Karel CZE 1932 SK TP Hrabyne 5 25 43 33 4 1787
14 Strnad Pavel CZE 1704 NOVA Kladno 5 22 39½ 30 3 1715
15 Hettenberger Miroslav CZE 1820 Habrovany 26½ 44½ 34½ 2 1821
16 Hoch Vaclav CZE 1778 NOVA Kladno 25 43 33½ 4 1805
17 Klimes Jan CZE 1716 SK TP Hrabyne 24 41½ 32 3 1799
18 Badacova Irena CZE 1905 Spastic Handicap 22½ 41 32 3 1703
19 Krcmar Vaclav CZE 1754 Habrovany 22 39½ 33 3 1710
20 Malina Tomas CZE 1606 TJ Respekt 21 42 33 4 1791
21 Kucera Stanislav CZE 1686 Habrovany 19½ 40½ 31½ 3 1680
22 Kral Pavel CZE 1593 SK TP Hrabyne 19 35 28½ 3 1657
23 Sevcikova Blanka CZE 1599 Gemini Praha 18½ 36 29 2 1639
24 Mudry Jan CZE 1786 SK TP Hrabyne 4 23 41½ 33 2 1731
25 Sperlin Stanislav CZE 1679 SK TP Hrabyne 4 19½ 40 31 2 1695
26 Klus Jan CZE 1635 SK TP Hrabyne 4 19½ 38½ 31 3 1734
27 Mikulencak Jan CZE 1458 SK TP Hrabyne 4 19 35½ 28½ 2 1700
28 Slezak Petr CZE 1613 Habrovany 4 17½ 33 26½ 2 1594
29 Tikovska Anastazie CZE 1419 Habrovany 4 17 31 25½ 4 1596
30 Fendrych Josef CZE 1632 Gemini Praha 17 34 27½ 3 1550
31 Snajdr Jaroslav CZE 1513 Habrovany 15½ 31 25 2 1614
32 Sedlackova Martina CZE 1445 ZAS Zlin 3 13½ 32½ 26 2 1586
33 Baldik Zdenek CZE 1433 Habrovany 3 13½ 31½ 24½ 1 1596
34 Vejpustkova Ivana CZE 1343 Habrovany 2 30½ 24 0 1545
35 Spacil Stanislav CZE 1707 Habrovany 2 32 23½ 1 1511
36 Wagner Pavel CZE 0 Slavia Hradec Kralove 1 5 31 24½ 0 1556

Konečné výsledky MČR tělesně postižených 2004
Jeseník - Dětřichov, 09.09. - 16.09.2004


Mistrem ČR zdravotně postižených šachistů pro rok 2004 se v Jeseníku stal Martin Sekáč z Baníku Havířov před Horstem Mayerhoferem ze ŠKTP Hrabyně (oba 6,5 bodu). Třetí místo se 6 body obsadil Walter Kocur ze ŠKTP Hrabyně. Nejlepší ženou se stala se 6 body celkově šestá Irena Badačová ze Spastic Handicap, druhá byla Martina Sedláčková z A64 Grygov se 4,5 body a třetí Blanka Ševčíková z Gemini Praha se 3,5 body.

Konečné pořadí

MístoJménoRtgELOOddílSkóreProgr.Stř.-Buch.Buch.
1 Sekac Martin 2125 2086 Banik Havirov 6.5 37.0 39.0 50.0
2 Mayerhofer Horst 2170 2107 SKTP Hrabyne 6.5 33.0 39.5 49.5
3 Kocur Walter 2118 2097 SKTP Hrabyne 6 35.5 41.0 51.0
4 Snyta Zdenek 2063 2077 TJ Respekt 6 32.0 38.0 49.0
5 Valenta Vit 2182 2129 TJ Respekt 6 31.0 38.0 48.5
6 Badacova Irena 1912 1768 Spastic Handicap 6 30.0 34.0 43.0
7 Pinkava Josef 1845 TJ Hronov 6 29.5 37.5 47.0
8 Tichy Miroslav 2050 1982 Spastic Handicap 5.5 30.5 36.5 47.5
9 Sorel Eduard 2090 2006 SKTP Hrabyne 5.5 30.0 37.5 47.5
10 Jaros Bohumil 2063 2022 SKTP Hrabyne 5.5 29.0 32.5 42.0
11 Rosner Tomas 1820 USP Brno 5.5 27.5 34.5 44.0
12 Lizner Milan 2117 Gemini Praha 5.5 26.0 35.0 45.5
13 Holovcak Jiri 1823 SO TP Nova Kladno 5 30.0 35.5 45.5
14 Nyvlt Otto 1889 TJ Respekt 5 27.5 37.0 47.0
15 Kropik Jan 2035 1896 Gemini Praha 5 26.5 32.0 41.5
16 Pastorek Alfons 2068 2036 SKTP Hrabyne 5 26.0 34.0 43.5
17 Malina Tomas 1652 Unie Hlubina 5 24.5 30.5 39.0
18 Kouba Petr 1544 Gemini Praha 5 21.0 30.0 39.0
19 Chovanec Karel 1891 SKTP Hrabyne 5 21.0 29.0 36.5
20 Korinek Jaroslav 1761 SK Svinov 4.5 26.0 37.0 46.0
21 Korber Antonin 1617 SK Spartak Budisov 4.5 23.5 37.0 46.5
22 Spacil Leos 1740 USP Brno 4.5 23.5 34.5 42.0
23 Klus Jan 1592 SKTP Hrabyne 4.5 23.0 35.0 43.5
24 Slezak Petr 1582 TJ Habrovany 4.5 19.5 28.5 37.0
25 Kucera Stanislav 1668 TJ Habrovany 4.5 19.0 30.0 39.0
26 Sedlackova Martina 1427 Agentura 64 Grygov 4.5 16.0 27.5 34.5
27 Krcmar Vaclav 1756 TJ Habrovany 4 23.5 32.5 40.5
28 Strnad Pavel 1737 SO TP Nova Kladno 4 19.5 30.5 38.5
29 Sperlin Stanislav 1685 SKTP Hrabyne 4 15.5 26.0 33.5
30 Sumbera Antonin 1669 SKTP Hrabyne 3.5 20.0 30.0 39.0
31 Sevcikova Blanka 1590 Gemini Praha 3.5 19.5 30.0 38.5
32 Kral Pavel 1585 VOKD Poruba 3.5 18.0 29.0 36.5
33 Broz Martin 1606 SO TP Nova Kladno 3.5 17.5 27.5 35.5
34 Fendrych Josef 1665 Gemini Praha 3.5 17.0 29.5 37.5
35 Mikulencak Jan 1427 SKTP Hrabyne 3.5 16.5 27.5 35.0
36 Spevacek Jiri 1667 SO TP Nova Kladno 3.5 16.0 28.0 36.5
37 Zacek Petr SO TP Nova Kladno 3.5 12.5 22.5 28.5
38 Tikovska Anastazie SK 64 Brno 3 11.0 26.5 34.5
39 Snajdr Jaroslav 1521 TJ Habrovany 3 11.0 23.5 31.0
40 Laurencik Kamil TJ Respekt 2.5 13.0 25.5 31.5
41 Vejpustkova Ivana TJ Habrovany 2 5.5 25.5 32.5
42 Stana Michael 1564 TJ Habrovany 1.5 8.0 19.5 27.0

Konečné výsledky MČR tělesně postižených 2003
Frenštát pod Radhoštěm, 14.09. - 21.09.2003

Ve Frenštátě pod Radhoštěm proběhlo od 14.09.2003 - 21.09.2003 Mistrovství ČR v šachu tělesně postižených mužů a žen. Mistrem republiky pro rok 2003 se stal Vít Valenta z TJ Respekt Frenštát (7/9), mistryni republiky se stala Irena Badačová z oddílu Spastic Handicap (4.5/9).

Konečné pořadí

Poř.JménoFIDEELOOddílBodyProgr.M-Buch.Buch.
1 Valenta Vit, 2176 2176 TJ Respekt Frenstat 7 34.0 37.0 46.0
2 Kropik Jan, 2039 2039 Gemini Praha 6.5 34.5 38.0 47.0
3 Kocur Walter, 2120 2120 SK TP Hrabyne 6 34.5 41.0 52.5
4 Hromada Vaclav, 2142 2142 SK TP Hrabyne 6 33.0 38.5 49.0
5 Pastorek Alfons, 2113 2113 SK TP Hrabyne 6 32.5 37.0 47.0
6 Mayerhofer Horst, v 2203 2203 SK TP Hrabyne 6 30.0 36.5 47.0
7 Rosner Tomas, 1779 USP Brno 6 29.0 34.0 44.5
8 Strakos Jiri, 1978 1978 SK TP Hrabyne 6 28.5 36.5 45.5
9 Sekac Martin, v 2122 2122 SK TP Hrabyne 5.5 33.0 41.0 52.5
10 Holovcak Jiri, v 1837 SO TP Nova Kladno 5.5 29.0 34.0 43.5
11 Snyta Zdenek, 2101 2101 TJ Respekt Frenstat 5.5 28.5 35.5 46.5
12 Dupak Jaroslav, 1709 SO TP Nova Kladno 5 27.5 36.0 43.0
13 Jaros Bohumil, v 2084 2084 SK TP Hrabyne 5 27.0 35.0 43.0
14 Stodulka Petr, 2078 2078 SO TP Habrovany 5 26.0 33.0 42.5
15 Babicka Petr, v 1589 SO TP Habrovany 5 24.5 35.5 45.0
16 Psenicka Pavel, 1867 NH Ostrava 5 24.5 32.5 41.5
17 Klimes Jan, 1687 SK TP Hrabyne 4.5 24.0 32.0 40.0
18 Strnad Pavel, v 1708 SO TP Nova Kladno 4.5 23.5 34.0 43.5
19 Badacova Irena, v 1921 1921 Spastic Handicap 4.5 23.0 32.5 42.5
20 Sumbera Antonin, v 1598 SK TP Hrabyne 4.5 23.0 32.5 37.5
21 Tatarcik Vladimir, v 1831 Unie Hlubina 4.5 23.0 31.5 41.5
22 Divis Jan, 1690 TJ Respekt Frenstat 4.5 22.5 32.5 42.0
23 Broz Martin, 1641 SO TP Nova Kladno 4.5 22.0 29.5 38.5
24 Hoch Vaclav, 1798 SO TP Nova Kladno 4.5 21.5 30.5 39.5
25 Malina Tomas, 1669 TJ Respekt Frenstat 4.5 20.5 30.0 39.0
26 Klus Jan, 1581 SK TP Hrabyne 4.5 20.0 30.5 40.0
27 Kucera Stanislav, 1657 SO TP Habrovany 4.5 19.5 28.5 37.5
28 Fendrych Josef, 1640 Gemini Praha 4.5 19.5 27.5 34.5
29 Karafiat Jiri, v 1750 SO TP Habrovany 4 22.0 33.0 41.0
30 Krcmar Vaclav, 1787 SO TP Habrovany 4 20.5 29.5 38.5
31 Spacil Leos, 1710 SO TP Habrovany 4 18.5 28.5 37.5
32 Latta Hynek, v 1641 SO TP Habrovany 4 18.5 27.5 36.0
33 Sevcikova Blanka, 1587 Gemini Praha 4 17.0 28.5 36.0
34 Simek Milan, 1903 PSK Union Praha 3.5 21.5 33.5 42.5
35 Hosek, Milan SO TP Habrovany 3.5 17.0 28.5 34.5
36 Caha Stanislav, 1520 SO TP Habrovany 3.5 16.5 28.0 37.5
37 Stana Michael, 1567 SO TP Habrovany 3.5 15.0 27.0 34.0
38 Snajdr Jaroslav, 1523 SO TP Habrovany 3.5 14.5 27.5 33.0
39 Korinek Jaroslav, 1756 SK Svinov 3.5 13.0 27.5 35.0
40 Baldik Zdenek, v 1429 SO TP Habrovany 3.5 13.0 23.5 28.0
41 Sorel Eduard, 2119 2119 SK TP Hrabyne 3.5 9.0 9.5 20.5
42 Sperlin Stanislav, 1705 SK TP Hrabyne 3 16.0 29.5 40.0
43 Tikovska Anastazie, SK 64 Brno 3 14.0 26.0 30.5
44 Slezak Petr, v 1596 SO TP Habrovany 3 12.5 24.5 31.0
45 Sedlackova Martina, v 1439 Lipnik nad Becvou 3 11.0 25.5 30.0
46 Laurencik Kamil, TJ Respekt Frenstat 2 10.0 26.0 31.0
47 Vejpustkova Ivana, SO TP Habrovany 0 0.0 24.0 31.0

Konečné výsledky MČR tělesně postižených 2002
Rožnov pod Radhoštěm, 26.05. - 02.06.2002


Uzavřený turnaj

Poř.Jméno hráče12345678910BodyS-B
1 Kocur Walter * ½ 1 ½ 0 ½ 1 1 1 ½ 6 25
2 Valenta Vít ½ * 0 1 ½ 1 0 1 1 1 6 24
3 Sekáč Martin 0 1 * 1 ½ 0 ½ 1 1 ½ 5.5 23.25
4 Mayerhofer Horst ½ 0 0 * 1 ½ 1 1 ½ 1 5.5 21
5 Šorel Eduard 1 ½ ½ 0 * ½ ½ 0 1 1 5 20.75
6 Šnyta Zdeněk ½ 0 1 ½ ½ * 0 1 ½ 1 5 20.25
7 Stodůlka Petr 0 1 ½ 0 ½ 1 * 0 0 1 4
8 Macas Vladimír 0 0 0 0 1 0 1 * 1 ½ 3.5
9 Felix Václav 0 0 0 ½ 0 ½ 1 0 * 1 3
10 Strakoš Jiří ½ 0 ½ 0 0 0 0 ½ 0 * 1.5

Open turnaj

Poř.PříjmeniJménoOddílBodyProgresBuchStr
1. SPÁČIL LEOŠ ÚSP Brno 7 36½ 38
2. KRČMÁŘ VÁCLAV ŠO TP Habrovany 7 34½ 37½
3. PASTOREK ALFONS ŠK TP Hrabyně 7 33 37
4. TICHÝ MIROSLAV Spastic Handicap 6 33 38½
5. TATARČÍK VLADIMÍR ŠK TP Hrabyně 29 36½
6. KLIMEŠ JAN ŠK TP Hrabyně 5 29 38½
7. STRNAD PAVEL NOVA Kladno 5 28 34½
8. KOŘÍNEK JAROSLAV ŠK Svinov 5 27 35
9. BADÁČOVÁ IRENA Spastic Handicap 5 26½ 34
10. ŠPERLÍN STANISLAV ŠK TP Hrabyně 5 23½ 30½
11. MALINA TOMÁŠ TJ Respekt Frenštát 5 22 29½
12. KLUS JAN ŠK TP Hrabyně 25½ 34½
13. KUČERA STANISLAV ŠO TP Habrovany 24 31
14. SPĚVÁČEK JIŘÍ NOVA Kladno 23½ 31½
15. FENDRYCH JOSEF Gemini Praha 23 31½
16. BABIČKA PETR ŠO TP HAbrovany 22½ 33
17. LATTA HYNEK ŠO TP Habrovany 22 31
18. SLEZÁK PETR ŠO TP Habrovany 20½ 29
19. ŠEVČÍKOVÁ BLANKA Gemini Praha 20 30
20. STAŇA MICHAEL ŠO TP Habrovany 20 27½
21. KARAFIÁT JIŘÍ ŠO TP Habrovany 4 22 32
22. KRÁL PAVEL ŠK TP Hrabyně 4 22 28
23. POSPÍŠIL PETR NOVA Kladno 4 20 31
24. ŠNAJDR JAROSLAV ŠO TP Habrovany 4 17½ 29½
25. HNÁT LUBOMÍR Košumberk 4 17½ 29½
26. SEDLÁČKOVÁ M MARTINA ŠK TP Hrabyně 4 17 24½
27. VRBA JOSEF České Budějovice 3 16 28
28. SEDLÁČKOVÁ L LUDMILA ŠK TP Hrabyně 2 11 26½
29. LAURENČÍK KAMIL TJ Respekt Frenětát 2 7 24
30. VEJPUSTKOVÁ IVANA ŠO TP Habrovany 1 2 24