Ragbisté bojovali o první body

Ragby liga odstartovala v Praze

A Sitting Eagles navázali na triumf z loňského roku, když vyhráli všechny své zápasy. V sobotu 23. března zahájili ligový ročník 2019 právě obhájci titulu zápasem proti Prague Robots. Pražské derby bylo rozhodnuto prakticky hned po první čtvrtině, když Eagles vedli o 7 gólů. Takovou ztrátu Roboti neměli i přes zlepšený výkon v dalších čtvrtinách šanci dohnat a prohráli 35:49. Prague Robots si záhy spravili chuť proti Captains (ČATHS), které přehráli v poměru 53:38.

Pěkný výkon předvedli i ostravští Lions. V sobotu si lehce poradili s Captains a v neděli porazili Roboty. Plný bodový zisk jim ještě předtím ve vyrovnaném zápase zkazili úřadující mistři Sitting Eagles. Lvům se nepodařilo dobře bránícího soupeře udolat a o 3 góly Orlům podlehli.