Slovakia Open 2018 - družstva

Ve třídě 2 nastoupilo 9 týmů ve třech skupinách. Tým Suchánek – Zvolánek postoupil ze skupiny druhým místem, první postupoval tým z Korey. Do boje o medaili dostali Jirka s Martinem losem slovenský tým Riapoš – Ludrovský – Klizan, tedy tým, který na loňském mistrovství Evropy naše hráče porazil ve finále. Na tomto turnaji byl ovšem výsledek opačný, kdy Jirka s Martinem vyhráli čtyřhru a v „infarktovém“ zápase přidal Jirka další vítězný bod. Do boje o zlato neprošel náš tým přes Francouze. Gratulujeme k bronzu.

Ve třídě 3, kde hrálo 12 týmu ve 4 skupinách, si zahrál Petr Svatoš s Ukrajincem Petrunivem a ze skupiny postoupili z prvního místa, ale do čtyřky se nedostali přes polský tým.

Ve třídě 4 nastoupilo 7 týmů ve dvou skupinách – Filip Nacházel s Jirkou žákem skončili 3 ve skupině, když porazili tým Japonska, prohráli s tureckým týmem a o postup hráli s týmem Polska. Ve čtyřhře Jirka s Filipem polský tým porazili (jako jediní na turnaji) a poté Filip prohrál s Lisem o dva míčky v pátém setu.

Ve třídě 5, kde nastoupilo 8 týmů ve dvou skupinách Miloš Tesař s polským reprezentantem Staszakem nepostoupili ze skupiny.