Představení sportovců můžete sledovat v  Paralymijském magazínu na http://www.ceskatelevize.cz/porady/10207467257-paralympijsky-magazin/216471290250008/






Stolní tenis

Jiří Suchánek (TT2) – jednotlivci – 8. – 13. 9. 2016

Daniel Horut (TT7) – jednotlivci – 8. – 12. 9. 2016

Ivan Karabec (TT10) – jednotlivci – 8. – 12. 9. 2016

Ivan Karabec a Daniel Horut (TT9-10) – družstva – 14. -17. 9. 2016

Realizační tým: Zbyněk Lambert, Milan Jašek

Plavání

Vendula Dušková (SB7, S8) – 400 m volný způsob – 8. 9. 2016, 100 m prsa – 10. 9. 2016, 100m volný způsob – 11. 9. 2016, 100 m znak – 13. 9. 2016

Anežka Floriánková (S8) - 100m volný způsob – 11. 9. 2016, 100 m znak – 13. 9. 2016, 50 m volný způsob – 16. 9. 2016, 200 m polohový závod – 17. 9. 2016

Běla Třebínová (S5) – 50 m volný způsob – 12. 9. 2016, 200 m polohový závod – 15. 9. 2016, 50 m znak – 16. 9. 2016, 100 m volná způsob – 17. 9. 2016

Arnošt Petráček (S4,S5) – 100 m volná způsob – 8. 9. 2016, 50 m motýlek – 10. 9. 2016, 50m znak – 16. 9. 2016, 50m volný způsob – 17. 9. 2016

Jan Povýšil ( S4, SB3) – 100 m volný způsob – 8. 9. 2016, 150 m polohový závod – 12. 9. 2016, 200 m volný způsob – 13. 9. 2016, 50 m znak – 116. 9. 2016, 50 m volný způsob – 17. 9. 2016

Miroslav Smrčka ( S11) – 100 m znak – 9.9.2016, 50 m volný způsob – 12. 9. 2016, 100 m prsa – 13. 9. 2016, 100 m volný způsob – 15. 9. 2016

Realizační tým: Andrea Věnseková, Martin Břenda, Petr Budínský, Štěpán Cagaň

Atletika:

Eva Berná (F37) – oštěp – 10. 9. 2016, koule – 13. 9. 2016, disk F 38 – 17. 9. 2016

Eva Kacanu (F54) – koule – 10. 9. 2016

Anna Luxová (F/T35) – 100 m – 13. 9. 2016 rozběhy a 14. 9. 2016 finále, koule – 15. 9. 2016, 200 m – 16. 9. 2016 rozběhy a  17. 9. 2016 finále

Kateřina Husáková (T 20) – 400 m – 12. a 13. 9. 2016

Aleš Kisý (F53) – koule – 14. 9. 2016

Radim Běleš, Martin Zvolánek a Jan Vaněk  (F51) – kuželka – 16. 9. 2016

Daniel Hýna (T38) – 1.500 m – 10. 9. 2016

Petr Vrátil (F38) – oštěp – 15. 9. 2016

Dušan Grézl (F 38) – oštěp – 15. 9. 2016

Realizační tým: Iva Machová, Marcela Bělešová, Josef Filip / Michal Javůrek, Martina Musilová

Lukostřelba

David Drahonínský (W1) – jednotlivci – 10. – 16. 9. 2016 a družstva – 17. 9. 2016

Václav Košťál (ST) – jednotlivci – 10. a  13. 9. 2016 a družstva – 11. 9. 2016

Šárka Musilová (W1) – jednotlivci – 10. a 17. 9. 2016 a družstva 17. 9. 2016

Markéta Sidková (W2) – jednotlivci – 10. a 15. 9. 2016 a družstva 11. 9. 2016

Lenka Kuncová (W2) – jednotlivci – 10. a 15. 9. 2016

Realizační tým: Vladimír Brada, Jaroslav Preclík, Ilja Drahonínský

Boccia

Kateřina Cuřínová (BC1) - Lenka Cuřínová – jednotlivci 10. – 12. 9. 2016

Kamil Vašíček (BC3) - Marie Maňáková – jednotlivci 10. – 12. 9. 2016

Realizační tým: Milan Vašíček

Cyklistika

Tereza Diepoldová (C2) – stíhací závod – 8. 9. 2016, 500 m – 10. 9. 2016, časovka – 14. 9. 2016, silniční závod 16. 9. 2016

Kateřina Antošová (H3) – časovka – 14. 9. 2016, silniční závod 16. 9. 2016

Jiří Ježek a  Jiří Bouška (C4) – 1 km – 9. 9. 2016, stíhací závod – 10. 9. 2016, týmový sprint – 11. 9. 2016, časovka 14. 9. 2016 a silniční závod 17. 9. 2016

Ivo Koblasa (C2) – stíhací závod – 9. 9. 2016, 1 km – 10. 9. 2016, týmový sprint – 11. 9. 2016, časovka 14. 9. 2016 a silniční závod 16. 9. 2016

Tomáš Kajnar ( C5) – 1 km9. 9. 2016, stíhací závod – 10. 9. 2016, týmový sprint – 11. 9. 2016, časovka 14. 9. 2016 a silniční závod 17. 9. 2016

Jiří Hindr (T1) – časovka – 14. 9. 2016

David Vondráček (T2) - časovka 14. 9. 2016 a silniční závod 16. 9. 2016

Realizační tým: Viktor Zapletal, Jiří Chyba, Zdeněk Antoš / Ivo Koblasa, Jirka Luboš / Daniel Treml

Jachting

Daniel Bína (ALT 2,4) – 12. – 17. 9. 2016

Realizační tým: Michaela Bohatová-Čudová, Michal Hájek

Jezdectví

Anastasja Vištálová (1A) – 15. a 16. 9. 2016

Realizační tým: Olga Vištálová, Reanata Habásková, Kinsky dal Borgo, Petr Přikryl

Vedení výpravy a další členové ČPT

R. Suda, vedoucí výpravy

L. Matošková, zástupce vedoucího výpravy

O. Černý, paralympijský atašé

J. Kulířová, administrativa

J. Krakovičová, administrativa

L. Musil, lékař

P. Pospíšilová, fyzioterapeutka

A. Erlebachová, výkonná předsedkyně ČPV – J. Vondráček, doprovod

J. Malý, fotograf

D. Soeldner, dokumentarista

Zpravodajství o ČPT zajišťuje také štáb ČT a zástupce ČRo.

Živě můžete sledovat na http://dai.ly/x4q2lvo