Zleva: Martin Žák, Jan Hašek, Lukáš Gruner, Karel Dominik, Zdeněk Krupička, Miroslav Večeřa, Jakub Adamec. Druhá řada zleva: Martin Němec, Jan Rajznover, František Synek, Marian Vilhan, Miroslav Šperk, František Šindelář, Zbyněk Sýkora. Vzadu:: Dominik Drahonínský, Petr Koutný - trenér, Jiří Rak

 

2012

Mezinárodní turnaj ve Švédsku (červen 2012)

2011

Česká reprezentace florbalu na kolech odjela na svůj první zahraniční turnaj od svého vzniku v roce 2008, byť to nebyla první zahraniční zkušenost - v roce 2009 sehrála přátelské dvojutkání v Göteborgu se Švédskem. Paragames v holandském městě Breda mají již 8mi letou tradici a letos se odehrávaly pod patronací  Mezinárodního paralympijského výboru. 21 disciplín a zhruba 3 000 handicapovaných sportovců z více než 42 zemí světa, to je tento velký sportovní svátek v číslech a Česká florbalová reprezentace vozíčkářů si z něj přivezla bronzové medaile.

2010

Začátkem roku 2010 má reprezentace florbalistů na kolech prvního partnera a to firmu RGK, která je výhradním dodavatelem sportovních vozíků. Naši reprezentanti tak mají možnost zkvalitnit svoji hru díky nejlepším vozíkům na světě. Začátkem léta 2010 se uskutečnil v České republice první mezinárodní turnaj pěti národů. Do této ojedinělé události vstupuje reprezentace se značkou sportovního florbalového vybavení Salming, která se stává dalším partnerem naší reprezentace. Na mezinárodním turnaji se náš národní tým neztratil a odvezl si stříbrné medaile po finálové bitvě se Švédským výběrem.

2009

V roce 2009 jsme byli na oplátku pozvání do švédského Göteborgu na přátelské zápasy. Na tyto zápasy jsme z finančních důvodů vyrazily jen se šesti hráči a jedním brankářem, ale o to s velkou chutí švédům vrátit domácí porážky z Prahy. Oba zápasy byli podstatně vyrovnanější než posledně v Praze. První jsme prohráli 2:4, ale ve druhém zápase jsme vyhráli 4:2. Reprezentace je stále bez finančních zdrojů a tak si většinu nákladů platí hráči sami.

2008

Česká reprezentace florbalu vozíčkářú byla založena na podzim roku 2008 těsně před konáním domácího šampionátu mužů, které se konalo v Praze. Prvním trenérem národního týmu vozíčkářů se stal Petr Koutný. Při této ojedinělé události jsme pozvali švédskou reprezentaci na dva přátelské zápasy. Švédská návštěva byla zakončena exhibicí při finále MS (před zraky téměř 15.000 diváků). Oba přátelské zápasy jsme prohráli (2:5 a 3:12), byla to tvrdá lekce od zakladatelů florbalu.