Ve dnech 16. – 19. května 2013 pořádá Sportovní klub vozíčkářů Ostrava pod záštitou náměstkyně hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Věry Palkové a ve spolupráci s TJ Ostrava a Střední zdravotnickou školou a Vyšší odbornou školou zdravotnickou v Ostravě-Vítkovicích 19. Ročník Mistrovství ČR jednotlivců a dvoučlenných družstev ve stolním tenise vozíčkářů.

Datum: 17. - 18. května 2013

Čas:     9.00 – 18.00 hod

Místo:   Sportovní hala TJ Ostrava, Varenská ul. 40a.

 

Kategorie:

1. Jednotlivci ženy kategorie para         TT 3-5 (postižení dolních končetin)

2. Jednotlivci muži kategorie para         TT 3-5 (postižení dolních končetin)

3. Jednotlivci muži kvadru                    TT 1-2 (postižení horních i dolních končetin)

Soutěže jednotlivců se hrají systémem každý s každým.

4. Čtyřhra Open hrají ženy i muži bez rozdílu postižení

5. Open hrají ženy i muži bez rozdílu postižení

6. Dvoučlenná družstva Open

Soutěže Open se hrají systémem vyřazovací KO. Jediná porážka znamená vyřazení ze soutěže.

 

Mistrovství se mohou účastnit stolní tenisté, kteří se nominovali na základě dosažených výsledků při turnajích Českého poháru Open v roce 2012.

 

Hrát se bude s míčky Yashima a podle platných pravidel ČSTPS - STK stolního tenisu.

 

Celkem se Mistrovství zúčastní hráči ze všech oddílů naší republiky (Brna, Liberce, Loštic, Nového Města nad Metují, Prahy, Otrokovic, Pardubic, Ostravy a TJ Sokol Lhůta). Nebudou mezi nimi chybět nejlepší hráči a hráčky z celé naší republiky, z nichž někteří nás skvěle reprezentují na vrcholných akcích, jako jsou ME, MS a Paralympijské hry. Letos přijedou Martin Zvolánek, Tomáš Přibyl, Karel Zmrzlý, Lubomír Trčka, Jiří Suchánek, Honza Mrázek a další. V kategorii žen bude obhajovat titul Beáta Mentznerová s domácího oddílu SKV Ostrava.

 

Více informací Vám poskytne Radek Skyba M: 603 162 933, E: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript