Draci nepřekvapili, Indiánům se nedařilo

Ve sportovní hale Radotín byly 17. března k vidění další souboje o ligové body v powerchair hokeji. Do pražské metropole museli cestovat jen Indiáni z Plzně, ostatní týmy mají v hlavním městě domácí prostředí. Právě únava z cestování se možná podepsala pod výkonem plzeňského týmu, protože si zpátky domů z Prahy vezou jen 3 body za povinnou výhru nad Red Dragons 11:0. Ti v prvním sobotním zápase podlehli svým tréninkovým partnerům New Cavaliers vysoko 1:16 a gólový příděl je neminul ani v bitvě s pořádajícími Jaguáry, kde se skóre zastavilo až na čísle 24. Draci proti Jaguars nedokázali vstřelit branku a v tabulce po třech kolech nemají ani bod.

Jaguars Praha podle očekávání zvítězili nad SK Indians Plzeň 8:2 a nepřipustili drama ani v celkem vyrovnaném zápase s Cavaliers, kdy si devátou ligovou výhrou 3:1 pojistili svou dominantní pozici v čele základní části ligy a s 27 body dál drží neporazitelnost. Nejzajímavější tak byl z hlediska vývoje v tabulce zápas New Cavaliers Praha a SK Indians Plzeň. Kavalíři totiž dokázali s lehkostí překonat tentokrát nesehranou a kostnatou plzeňskou obranu a eliminovat jindy produktivní západočeské střelce. "Stručně řečeno se nám to herně tentokrát vůbec nesešlo," říká o prohře 2:6 s Cavaliers Lukáš Kroupa, brankář a zakladatel SK Indians.

Kavalírům se poprvé v letošní sezóně povedlo tým z Plzně porazit a poslední dubnové kolo tak slibuje ještě pořádné drama a atraktivní souboj o druhé místo.

Všechny výsledky naleznete na http://www.powerchairhockey.cz/ceska-liga/harmonogram

Aktualizováno (Pondělí, 26 Březen 2018 00:00)